24 та 25 вересня біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол», що у місті Харків, традиційно пройшов Великий Слобожанський ярмарок. Окрім торгівлі товарами на будь-який смак, на заході райони та міста Харківської області продемонстрували свої традиції та культурні надбання. Про Зміївщину, без перебільшення, не знали хіба що ті, хто просто не завітав на ярмарок.

Дерев’яна Зміївська фортеця, виготовлена за участі працівників ДП “Зміївське лісове господарство”, виднілася в кожному кутку ярмаркового майданчику — вона заслужено принесла нам Диплом І ступеня “Гран-прі” у номінації “Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району (міста)”. Також Вікторія Подейко виборола Диплом І ступеня у номінації “Дівоча краса — Слобожанська краса”. А запашний коровай, на якому також можна було прослідкувати історичну тематику Зміївщини, отримав Диплом ІІІ ступеня у номінації “Кращий коровай врожаю 2016 року”.

В.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, народний депутат України Ірина Луценко, яка підспівувала чемужівській “Журавці”, та представники іноземних делегацій VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відзначили, що Зміївщина підготувалася на “відмінно”.

“Відчуваєш велику гордість за свій рідний край, за Харківщину, коли бачиш велике розмаїття творчості та народного багатства на такому чудовому святі. Великий Слобожанський ярмарок в який раз довів, що ніякі негаразди не зможуть затьмарити веселої та неординарної натури українців”, — зазначив голова Зміївської районної державної адміністрації Віталій Кошеленко.

Очільник району висловив вдячність всім, хто долучився до підготовки та проведення Великого Слобожанського ярмарку, завдяки чому Зміївський район достойно було представлено на заході.

(За інформацією сайту Зміївської РДА)