За ініціативи голови Борівської районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулася робоча нарада аграріїв Борівського району, на якій були підведені підсумки посівної кампанії та підготовка до збирання ранніх зернових культур.

В своїй доповіді начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Козинська підвела підсумки посівної кампанії під урожай 2017 року і зупинилася на актуальних питаннях в аграрному секторі. Зокрема, ознайомила всіх присутніх з інформацією науковців інституту рослинництва ім.В.Я. Юр’єва, які проводили обстеження посівів озимих зернових та ранніх зернових культур.

Щодо роботи в період збирання ранніх зернових культур та захисту посівів від пожеж, а також забезпечення протипожежного захисту, переробки та зберігання зібраного урожаю інформував головний інспектор Борівського РС ГУ ДСНС України у Харківській області Юрій Ткаченко.

В період збирання урожаю та перевезення його до елеваторів виникає багато питань щодо  роботи поліції на автошляхах району. З даного питання керівників сільгосппідприємств та учасників наради проінформував начальник Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Денис Шокун.

Підсумовуючи нараду, голова районної державної адміністрації Віталій Кіян подякував усім аграріям за плідну працю, побажав доброго та якісного майбутнього урожаю. 

(За інформацією сайту Борівської РДА)