Днями у відремонтованому спорткомплексі с. Петропавлівка відбувся регіональний турнір з волейболу серед дорослих сільських команд, присвячений Дню працівників сільського господарства на Кубок голови Куп’янської районної державної адміністрації. В змаганнях взяли участь 6 команд, які були розділені на дві підгрупи.

Турнір урочисто відкрили голова Куп’янської районної адміністрації Микола Ситник та голова Куп’янської районної ради Геннадій Ківшар, які привітали учасників змагань.

В підгрупі А, перегравши команди з сіл Піщане та Моначинівка, команда «Ромашка» с. Петропавлівка зайняла 1-е місце і право грати у фіналі. В підгрупі Б 1-е місце зайняла команда гостей з Великобурлуцького району «Зевс-Д» с. Андріївка.

В грі за 3-е місце більш переконливими були гравці команди «Надія» с. Курилівка, які переграли команду с. Моначинівка. А в грі за 1-е місце в бескомпромісній боротьбі між командами «Ромашка» с. Петропавлівка та «Зевс-Д» з с. Андріївка більш вдало зіграла команда «Зевс-Д», яка і стала переможцем турніру.

Заступник голови РДА Олена Польоха вручила команді-перможниці з Великобурлуцького району Кубок голови райдержадміністрації, грамоту та волейбольний м’яч. За 2-е і 3-є місця команди «Ромашка» та «Надія» були нагороджені грамотами і волейбольними м’ячами.

(За інформацією сайту Куп’янської РДА)