19 жовтня голова Кегичівської районної державної адміністрації Роман Гончаров спільно з заступником Євгенієм Пономарьовим та начальником управління агропромислового розвитку Ольгою Семенюк здійснив робочу поїздку в смт Слобожанське, де відвідав місцевий цукровий завод. В ході поїздки він ознайомився з роботою відновленого підприємства після чотирирічного простою.

Директор ТОВ «Цукрове» Віталій Поплавський провів гостей цехами підприємства, розповів про технологію переробки цукрових буряків, показав роботу бурякоприймального пункту. Було обговорено і питання забезпечення підприємства сировиною. Завдяки активній підтримці і допомозі влади це питання на сьогодні повністю вирішене. Завод  працює на повну потужність. Сільгосппідприємства, з якими укладено угоди, доставляють цукрові буряки за графіком. Завод забезпечений сировиною і має потужності переробки до 3000 тонн за добу.

Ознайомившись з роботою підприємства, голова РДА Р. Гончаров сказав, що заплановане вдалося здійснити:

— Оглянувши стан заводу навесні та влітку і оцінивши його як задовільний, було прийнято рішення запустити завод у цьому році. Я тоді сказав його власнику, що ми докладемо всіх зусиль для запуску підприємства. І ми це зробили. Те, що влада обіцяла людям, виконали. І це найголовніше. Я дуже позитивно оцінюю відновлення роботи такого великого бюджетоутворюючого підприємства, бо за цим стоїть не лише вирішення економічних проблем району, а й соціальних питань. Це робочі місця, власна продукція, якою будуть забезпечені в першу чергу соціальні торгівельні точки. Відновлення роботи цукрового заводу не лише додатково наповнить районний бюджет, ця подія має ще й моральний аспект в тому, що запрацювало в районі одне з найбільших промислових підприємств. Цієї події чекали, вірили, що вона станеться.

Голова РДА висловив вдячність директору В.В. Поплавському за докладені зусилля по відновленню роботи заводу, а також працівникам, які забезпечили збереження і ремонт обладнання та всього підприємства. Він побажав наснаги в праці, високої рентабельності виробництва цукру, великої кількості покупців цієї солодкої продукції.

(За інформацією сайту Кегичівської РДА)