Підтримуючи започатковану минулого року традицію проведення ярмарку, запозичену у Сорочинцях, 12 жовтня кегичани мали можливість відвідати і цьогорічний ярмарок, приурочений до християнського свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Традиційно, на площі були представлені споживчі товари місцевих виробників та власників господарств. Тут можна було придбати свіжу рибу, м’ясо, овочі, саджанці чудових квітів та плодових дерев.

Окрему увагу покупців та відвідувачів ярмарку привертали розташовані по центру площі стенди та столи з  виробами майстрів декоративно-прикладного мистецтва, а дзвінка та запальна українська музика підбадьорювала та заохочувала до придбання!

Виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва викликала інтерес чудово представленими оригінальними виробами своїх авторів: вишиванками Наталії Воржеінової, загадковими домовичками-оберегами і прикрасами для дівчат Таїсії Ріпки та Оксани Голопьорової, керамічними виробами та прикрасами  Ольги Мухи, чаруючими картинами маслом та виробами із дерева, виконаними у техніці точкового розпису Марини Пугач, яскравими ляльками-мотанками Олени Соколки та кондитерськими виробами Квоки Людмилимедовими пряниками і подарунковими смачними тістечками! Вироби, зроблені з любов’ю завжди радують очі, гріють душу та слугують чудовою можливістю творчо виразитись, а такожприємним способом щирого виявлення почуттів та емоцій, якщо з’являється бажання зробити подарунок близьким.

Ярмарок – це завжди цікаво, вигідно та приємно. Щира подяка всім, хто організував та відвідав наш кегичівський ярмарок сьогодні! Надихайтесь легко, виготовляйте щедро, вирощуйте з любов’ю, творіть з добром, продавайте щедро, купуйте з подякою!

(За інформацією сайту Кегичівської РДА)