Важили, вибирали, припрошували, теревенили, торгувалися. Одним словом — ярмаркували. На центральній площі Краснокутська відбувся перший у цьому році осінній сільськогосподарський ярмарок, організатором якого традиційно виступає районна державна адміністрація.

Одні продавали плоди своєї нелегкої праці, інші активно запасалися на зиму. Усе – із азартом, гарним настроєм і під українську музику, організовану фахівцями Краснокутського районного будинку культури. Хто не втрапив на ярмарок, тому на базар. А там уже й ціни інші, і атмосфера не та.

Краснокутчани активно готуються до зими. І це неозброєним оком було видно на ярмарку, звідки вони сітками тягли додому картоплю, яблука, мішками – цукор, борошно. Жваво розходились сало, м’ясо, ковбасні та молочні вироби, яйця. А дехто злетівся на мед, як ті бджоли. Та воно й не дивно. Адже ціни на ярмарку були, як завжди, демократичні.

Свій крам усім ярмаркуючим цього дня пропонували СФГ «Ковальчуківське» (Китченківська сільська рада), ФГ «Архідея» (Олексіївська сільрада), ФОП «Ножка» (Козіївка), ФГ «Мовос» (Качалівка), ТОВ «Ра-2», Краснокутська олійниця, Охтирський м’ясокомбінат, ПСРП «Нововодолазький рибгосп», ТОВ «Василенків хутір» (Коломацький район), ПрАТ «Сад» (Охтирщина) та О. Задорожня, Р. Колмик, В. Бублик із Краснокутська, О. Жадан із Колонтаєва, А. Свіх із Мурафи та ін.

Тож на ярмарку краснокутчани та гості нашого району могли придбати свіжу рибу, молоко й молокопродукти, саджанці й полуницю, виноград, яблука, цукор, олію й макуху, пшеницю, картоплю, солодкий перець, живих кролів, підрощених курчат, м’ясо птиці і свинину, ковбаси в асортименті та інші м’ясопродукти, мед, хліб, випічку, борошно нового врожаю тощо.

Як повідомили в управлінні агропромислового розвитку Краснокутської РДА, на цьому суботньому ярмарку було реалізовано продукції на загальну суму 19200 гривень.

(За матеріалами газети «Промінь»)