У березні відбулося навчання механізатоів Золочівського району, які перебувають на обліку в Золочівському районному центрі зайнятості.
У подальшому вони будуть працевлаштовані на таких підприємствах, як СТОВ «Перше Травня», ТОВ «Козачанське», СТОВ «Золочівське», ФГ «Альфа».

Навчання провели кваліфіковані спеціалісти ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр АПК» за напрямом «Особливості будови та експлуатації сучасних комбайнів та тракторів». Основне завдання курсів — навчити трактористів, які працюють або залучаються до роботи в напружені періоди сільськогосподарських робіт, більш продуктивно використовувати нову техніку, виконувати роботу з високою якістю, економити витрачання паливно-мастильних матеріалів, оволодіти сучасними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції. Трьохденна програма навчання була погоджена з ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр АПК» та СТОВ «Перше Травня», де проходила практична частина вивчення нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки.

Навчання закінчилося заліком та отриманням сертифікатів.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)