№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

Прізвище, ім’я,

по батькові

телефон

 

1.      

Директор Департаменту

Прокопченко

Сергій Валерійович

705-21-65

705-21-62 ф.

Відділ бухгалтерського обліку та фінансування АПК

2.      

Начальник відділу – головний бухгалтер

Гнідченко

Олена Вікторівна

 

705-21-78

3.      

Головний спеціаліст

Лисікова

Вікторія Вікторівна

4.      

Головний спеціаліст

Сенюшкіна

Ольга Миколаївна

5.      

Головний спеціаліст

Чубук

Юлія Степанівна

6.      

Головний спеціаліст

Іванова

Ірина Сергіївна

Управління соціально-економічного розвитку

7.      

Заступник директора Департаменту – начальник управління соціально – економічного розвитку

Філатов

Євгеній Вікторович

705-51-23

Відділ економічного аналізу та розвитку аграрного ринку

8.      

Начальник відділу

Козлітіна

Олена Володимирівна

705-33-74

9.      

Головний спеціаліст

Макаренко

Аліна Анатоліївна

10.   

Головний спеціаліст

Іванова

Тетяна Миколаївна

11.   

Провідний інспектор

Грицаєнко

Володимир Васильович

705-01-57

Відділ харчової та переробної промисловості 

12.   

Начальник відділу

Азарова

Ганна Миколаївна

705-01-65

13.   

Головний спеціаліст

Рябоштан

Анна Олександрівна

Сектор земельних відносин

14.   

Завідувач сектору

Сасін

Болеслав Михайлович

705-21-73

15.   

Головний спеціаліст

Парамонова

Ольга Володимирівна

Управління виробництва сільськогосподарської продукції

16.   

Заступник директора Департаменту – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції

 

705-21-69

Відділ землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці

17.   

Начальник відділу

Федишина

Оксана Сергіївна

705-48-61

18.   

Заступник начальника відділу

Тресков

Андрій Вікторович

19.   

Головний спеціаліст

Колмик

Юрій Володимирович

20.   

Головний спеціаліст

Смик

Аліна Олександрівна

21.   

Головний спеціаліст

Денисов

Денис Валерійович

705-21-68

Відділ тваринництва та селекційно-племінної роботи

22.   

Начальник відділу

Масюк

Олександр Володимирович

705-21-76

23.   

Головний спеціаліст

Гонтар

Костянтин Іванович

24.   

Головний спеціаліст

Янковська

Вікторія Віталіївна

25.   

Головний спеціаліст

Зубкова

Аліна Валеріївна

26.   

Головний спеціаліст

Хитрич

Вячеслав Васильович

Управління адміністративно-організаційної роботи

27.   

Начальник управління

Філатова

Ніна Сергіївна

705-21-67

Відділ управління персоналом 

28.   

Начальник відділу

Цеханович

Оксана Володимирівна

705-21-75

29.   

Головний спеціаліст

Ватраль

Ольга Анатоліївна

30.   

Головний спеціаліст

Іванова

Наталія Федорівна

31.   

Головний спеціаліст

Ткаченко

Марія Дмитрівна

705-21-65

Відділ організаційної роботи, документально-комп’ютерного

забезпечення та контролю

32.   

Начальник відділу

Руденко

Світлана Сергіївна

705-21-61

33.   

Головний спеціаліст

Чепурна

Ада Олександрівна

34.   

Головний спеціаліст

Замазій

Юлія Євгеніївна

35.   

Головний спеціаліст

Гавришев

Вадим Олександрович

705-21-66

Відділ розвитку сільських територій, виставкової діяльності та зв’язків

з громадськістю

36.   

Начальник відділу

Марчук

Юлія Юріївна

 

705-01-60

37.   

Головний спеціаліст

Колісник

Оксана Геннадіївна

38.   

Головний спеціаліст

Яковлева

Віта Леонідівна

39.   

Головний спеціаліст

Котельникова

Надія Миколаївна

705-21-66