№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

Прізвище, ім’я,

по батькові

телефон

 

1.      

Директор Департаменту

Прокопченко

Сергій Валерійович

705-21-65

705-21-62 ф.

Відділ бухгалтерського обліку та фінансування АПК

2.      

Начальник відділу – головний бухгалтер

Гнідченко

Олена Вікторівна

705-21-78

3.      

Головний спеціаліст

Лисікова

Вікторія Вікторівна

4.      

Головний спеціаліст

Чубук

Юлія Степанівна

5.      

Головний спеціаліст

Іванова

Ірина Сергіївна

Управління соціально-економічного розвитку

6.      

Заступник директора Департаменту – начальник управління соціально – економічного розвитку

Філатов

Євгеній Вікторович

705-01-57

Відділ економічного аналізу та розвитку аграрного ринку

7.      

Начальник відділу

Козлітіна

Олена Володимирівна

705-33-74

8.      

Головний спеціаліст

Макаренко

Аліна Анатоліївна

9.      

Головний спеціаліст

Іванова

Тетяна Миколаївна

10.   

Головний спеціаліст

Яковлева

Віта Леонідівна

Відділ харчової та переробної промисловості 

11.   

Начальник відділу

Азарова

Ганна Миколаївна

705-01-65

12.   

Головний спеціаліст

Рябоштан

Анна Олександрівна

Відділ земельних відносин

13.   

Начальник відділу

Сасін

Болеслав Михайлович

705-21-68

14.   

Головний спеціаліст

Парамонова

Ольга Володимирівна

15.   

Головний спеціаліст

Сенюшкіна

Ольга Миколаївна

16.   

Провідний інспектор

Єрмакова

Вікторія Олександрівна

Управління виробництва сільськогосподарської продукції

17.   

Заступник директора Департаменту – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції

 

705-21-69

Відділ землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці

18.   

Начальник відділу

Федишина

Оксана Сергіївна

705-48-61

19.   

Головний спеціаліст

Колмик

Юрій Володимирович

20.   

Головний спеціаліст

Смик

Аліна Олександрівна

21.   

Головний спеціаліст

Денисов

Денис Валерійович

Відділ тваринництва та селекційно-племінної роботи

22.   

Начальник відділу

Масюк

Олександр Володимирович

705-21-76

23.   

Головний спеціаліст

Гонтар

Костянтин Іванович

24.   

Головний спеціаліст

Зубкова

Аліна Валеріївна

25.   

Головний спеціаліст

Хитрич

Вячеслав Васильович

Управління адміністративно-організаційної роботи

26.   

Начальник управління

Філатова

Ніна Сергіївна

705-21-67

Відділ управління персоналом 

27.   

Начальник відділу

Цеханович

Оксана Володимирівна

705-21-75

28.   

Головний спеціаліст

Ватраль

Ольга Анатоліївна

29.   

Головний спеціаліст

Іванова

Наталія Федорівна

30.   

Головний спеціаліст

Ткаченко

Марія Дмитрівна

705-21-65

Відділ організаційної роботи, документально-комп’ютерного

забезпечення та контролю

31.   

Начальник відділу

Руденко

Світлана Сергіївна

705-21-61

32.   

Головний спеціаліст

Замазій

Юлія Євгеніївна

33.   

Головний спеціаліст

Чепурна

Ада Олександрівна

705-21-66

34.   

Головний спеціаліст

Гавришев

Вадим Олександрович

35.   

Провідний інспектор

Юровський

Пилип Юрійович

705-21-68

Відділ розвитку сільських територій, виставкової та інвестиційної діяльності управління адміністративно-організаційної роботи

36.   

Начальник відділу

Марчук

Юлія Юріївна

705-01-60

37.   

Головний спеціаліст

Колісник

Оксана Геннадіївна

38.   

Головний спеціаліст

Котельникова

Надія Миколаївна

705-21-66

39.   

Провідний інспектор

Грицаєнко

Володимир Васильович

705-01-60